Japonská Manikúra P.Shine

 

Japonská manikúra je vhodná predovšetkým pri štiepavých a lámavých nechtoch a pri jej pravidelnom aplikovaní udržiava nechty zdravé.

Ak sú vaše nechty lámavé, popraskané, štiepia sa či sú inak poškodené, určite vyskúšajte japonskú manikúru. Japonská manikúra je akousi regeneračnou kúrou pre vaše nechty. Zároveň však budú krásne lesklé a hydratované.

Vaše nechty sú dennodenne namáhané činnosťami, ktoré robíte, ale aj chorobami, ktoré ste prekonali či prekonávate. Ak vám k tomu ešte chýba nejaký vitamín, či nedodržujete správny pitný režim, vaše nechty pôsobia nezdravo, lámu sa a štiepia. Práve pre vás je tu japonská manikúra. Pri nej sa totiž nanáša na necht glazúra, ktorá ho chráni a zároveň vyživuje. Najprv sa na nechty aplikuje pasta, ktorá sa votrie do nechta. Táto pasta obsahuje bentonit, čo je prírodná hornina, ktorá obsahuje lipidové látky a zlúčeniny kremíka. Vďaka tomuto zloženiu podporuje metabolizmus koreňa nechtu, zlepšuje jeho kvalitu nielen po vizuálnej stránke, ale ošetruje nechty aj zvnútra.

Potom sa na nechty nanesie prášok, ktorý im dodá elasticitu a zvýši lesk. Tento prášok obsahuje parafíny a včelí vosk na ochranu nechtov a glycerín, panthenol, lanolín, kremík, zinok a vitamín A, E, H a B5 na jeho regeneráciu.

Po japonskej manikúre budú teda vaše nechty nielen pekne upravené, ale dostanú aj vyváženú zmes výživných látok, potrebných pre zdraví rast a regeneráciu nechtov. Nechty sa môžu po dvoch dňoch lakovat a nasl. odlakovať bez toho, že by sa P-shine odstránil.

Pshine1
Pshine3
Pshine2
Pshine4