Pedikúra

V našom salóne ponúkame mokrú aj suchú (medicinálnu) pedikúru a oddýchnuť si môžete aj pri relaxačnej Spa pedikúre. Suchá pedikúra je najmodernejšia metóda pedikúry - bezpečná a bez skalpela.

Suchá ( mediciálna ) pedikúra  je dnes už preverenou, bezbolestnou a veľmi obľúbenou metódou.

Základný rozdiel v ošetrení nôh pomocou medicinálnej pedikúry v porovnaní s klasickou - mokrou je ten, že nohy sa nenamáčajú, čo umožňuje ošetrenie takzvanej diabetickej nohy. 

Suchá pedikúra má obrovskú výhodu v tom, že nemôže dojsť k žiadnemu poraneniu, nakoľko sa ošetrenie prevádza výlučne bez skalpela. Pedikérka používa profesionálny vysokootáčkový prístroj s odsávaním a nadstavcami rotačných fréz rôznych veľkostí, ktoré kožu veľmi jemne a šetrne ošetria. Umožňujú obrusovanie zrohovatenej kože prirodzeným spôsobom a zaručujú, že pri pravidelnom ošetrení sa rast zrohovatenej kože spomalí. Rovnako bezbolestné ošetrenie bolestivých a zatvrdnutých otlakov, kurích ôk, či mozoľov nie je pre medicinálnu pedikúru žiaden problém.

Pravidelná suchá pedikúra umožňuje zachovať dlhodobo zdravý stav pokožky chodidiel a nechtov

Súčasťou suchej pedikúry je profesionálna úprava nechtov a ich okolia. Starostlivosť o nechty spočíva v zbrúsení, teda v ich skrátení do požadovanej dĺžky a tvaru, čistenie nechtových valov a kôžičky. Rieši aj veľmi častý problém zarastania nechtov. 

Problém zarastajúcich nechtov

Venujeme sa aj tomuto problému a to problému zarastajúcich nechtov, ktoré vyškolená pedikérka ošetrí a pomôcou špeciálnych nechtových špôn IMKOR, ktoré sa lepia na nechet sa postupne uvoľní tlak a nechty postupom času prestávajú bolieť.  Je to bezbolestná metóda. Je však nutné aplikáciu viac krát zopakovať. 

Po suchej pedikúre ostáva na chodidle tenká a vyhladená vrstva pevnejšej vrchnej kože. Vďaka tomu nebudete mať pocit, že sú vaše nohy nepríjemne, citlivé a zraniteľné. Výsledok ošetrenia nôh vám vydrží podstatne dlhšie. Ideálne je ošetrenie absolvovať po 4 až 5 týždňoch. 

Nechajte sa rozmaznávať a doprajte si masáž nôh, ktorá dodá vašim nohám maximálne uvoľnenie .

Suchá pedikúra v salóne NAYLAH je v neposlednom rade príjemnou relaxáciou, ktorú môžete uzavrieť vyzdobením nechtov lakmi CND Vinylux, CND Shellac alebo metodóu MINX. 

PEDIKURA01
PEDIKURA02
PEDIKURA03
PEDIKURA04
PEDIKURA05
PEDIKURA06
PEDIKURA07
PEDIKURA08
PEDIKURA09