Manikúra

 

Manikúra je základná úprava nechtov, určená ako pre dámy, tak aj pre pánov. Manikúra je elegantná a vhodná pre všetky vekové kategórie akéhokoľvek povolania. Nechty sú totiž krásne upravené, decentné a ležérne. 

Pokiaľ ste sa o svoje nechty doteraz nestarali a sú poškodené, lámavé či oslabené, odporúčame navštevovať manikérku raz za dva týždne počas štyroch mesiacov. To je totiž doba, kedy vám odrastú nové, už ošetrované nechty a rozdiel v kvalite sama pocítite. Vaše nechty budú pevné, hladké a nebudú sa lámať. Samozrejme, nezabúdajte aj na domácu starostlivosť o ruky a nechty. Pravidelné krémovanie či ochranné rukavice sú samozrejmosťou. 

Pri klasickej manikúre sa zatlačí a upraví kožtička okolo nechtov pomocou nástrojov a profesionálnej brúsky. Potom sa nechty vytvarujú pomocou pilníka, do tvaru podľa dohody s klientkou. Následne sa nechty preleštia, aby sa vyrovnali chyby a nerovnosti na nechtoch. Samozrejmosťou je možnosť nechty nalakovať. Na cuticulu (kožtičku) sa následne aplikuje špeciálny olejček na cuticulu pre podporu rastu a zdravie nechtov. Na záver ruky krémujú, aby aj pokožka rúk bola hydratovaná. 

O prirodzené nechty sa treba starať intenzívne a cielene, aby sa dosiahol očakávaný výsledok. Ale pravidelnou návštevou u Vašej manikérky a absolvovaním kúr sa výsledok zaručene dostaví. Odmenou za to bude to, že budete mať vždy krásne a upravené nechty.

Manikura1
Manikura2
Manikura3
Manikura4